Naujienos

                                                                                                                                                                                                                                                                                                     EMS logo sukreivintas RGB

TVARKARAŠČIAI

Tvarkarastis

Elektronikos remonto meistrų atlyginimai - solidūs, tačiau darbo rankų trūksta

Susitikimas su AGService 3Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Energetikos ir mechatronikos skyriuje (EMS) lapkričio 16 d. lankėsi buities, vaizdo ir garso bei kompiuterinės technikos remonto paslaugų lyderė Lietuvoje įmonė "AGService". Įmonės Vilniaus padalinio vadovas Andrius Visockis tikina, jog elektronikos remonto meistrų stygius juntamas jau ilgą laiką ir, nepaisant įmonės pastangų sudaryti palankias sąlygas darbuotojams, nemąžta. Jau šiandien įmonė yra pasirengusi į komandą priimti ir naujus darbuotojus, ir praktikantus. 

 

Susitikime dalyvauti buvo pakviesti energetinių sistemų elektroniko specialybės mokiniai, kurie, pasak A. Visockio, jau dabar yra pasirengę pradėti darbą. "Jei turite elektronikos pagrindus, esate astsakingas ir motyvuotas, visa kita - niekai. Įmonė yra pasirengusi apmokyti naujus darbuotojus, nuolat rūpintis esamų darbuotojų kvalifikacijos tobulinimu, motyvuoti premijomis bei padėti įsilieti į profesionalų kolektyvą," - tvirtino Vilniaus padalinio vadovas. 

 

Įmonės pristatymo metu mokiniams prisistatė vienas iš "AGService" darbuotojų, kaip vėliau paaiškėjo, kompiuterinės įrangos derintojo specialybę mūsų mokymo centre baigęs absolventas. Vaikinas, pradėjęs dirbti įmonėje kaip klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojas, šiandien sėkmingai dirba IT įrangos meistru. Pasak absolvento, jis džiaugiasi ne tik sėkminga karjera, bet ir solidžiu atlyginimu.

 

Susidomėjusius darbo ir karjeros galimybėmis įmonės atstovai kviečia užpildyti elektroninę anketą

 

 

 

 

 

 

mano dienynas

akademija logo

Aikos logo